Asistent manager-vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam o persoana proactiva, organizata, orientata spre rezultate, cu pasiune pentru vanzari si focus pe client.
- Experienta anterioara este un plus dar nu obligatorie;
- Persoana responsabila,pozitiva si dornica sa invete produse/lucruri noi;
- Capacitatea de a lucra eficient atat in echipa cat si individual;
- Aptitudini interpersonale si de comunicare excelente;
- Cunostinte de operare in programele de baza din suita Microsoft Office;
- Capacitate de planificare si prioritizare, abilitati si experienta organizatorica;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Livrarea unei experiente excelente pentru clienti, construind relatii de lunga durata cu acestia;
Oferirea de suport in planificarea, coordonarea si executarea activitatilor de vanzari;
Se ocupa de corespondenta companiei, concepe si redacteaza documente, prezentari si rapoarte;
Primeste, inregistreaza, scaneaza documente contabile si le distribuie conform procedurilor interne;
Mentinerea standardelor, in conformitate cu strategia companiei;
Pastreaza confidentialitatea tuturor datelor la care are acces,

Suntem dedicati distributiei echipamentelor si dispozitivelor medicale inovatoare de inalta calitate.Prin furnizarea de servicii si echipamente medicale de inalta calitate avem viziunea de a deveni partenerul ideal pentru spitalele publice si private.

Publicat 20 oct. 2021 Reactualizat 17 nov. 2021 Expiră 19 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos