Asistent Manager - Trainer - Recruiter - Support specialist

AML Curier - Partener Glovo TaZZ Bolt Food 2 pozi╚Ťii
Anun╚Ť verificat

Textul acestui anun╚Ť a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile gre╚Öeli sau con╚Ťinut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

[­čôî] Gandire pozitiva si deschisa sa invete un domeniu nou si procedurile interne ale companiei
[­čôî] Personalitate energica , eficienta, amabila, onesta si cu bun simt
[­čôî] Cunostinte MS Office ( Obligatoriu Excel + Word + Outlook )
[­čôî] Abilitati dezvoltate de comunicare si relationare verbala si scrisa
[­čôî] Experienta in HR constituie avantaj
[­čôî] Abilitati de utilizare rapida si eficienta PC / Smartphone
[­čôî] Implicare si auto-organizare

Descrierea jobului

[­čö╣] Postare si promovare anunturi de recrutare pe canalele existente
[­čö╣] Apelare si relationare cu candidatii
[­čö╣] Programare si sustinere interviuri candidati
[­čö╣] Intocmire documente angajare candidati noi curieri/soferi
[­čö╣] Primire si eliberare documente necesare angajati ( facturi/bonuri decont , adeverinte , cereri , etc )
[­čö╣] Training detaliat curieri/soferi noi angajati pe baza materialelor existente
[­čö╣] Support in rezolvarea situatiilor zilnice de care se lovesc curierii/soferii companiei
[­čö╣] Intocmire si prezentare rapoarte de activitate
[­čö╣] Intocmire si actualizare constanta rapoarte angajati existenti
[­čö╣] Monitorizare permananta performanta flote curieri/soferi si implicare in cresterea performantei
[­čö╣] Colaborare permanenta mail/telefon cu colegii superiori si serviciile externe ale companiei de Contabilitate si Resurse Umane.

Descrierea companiei

Transport & Delivery Partners !

Oferim locuri de munca bine platite si cu program flexibil in urmatoarele domenii :

1. Servicii curierat alimente sau bunuri : ( Partener oficial Glovo / TAZZ by eMAG / Bolt Food )

2. Servicii transport alternativ ( Partener Uber / Bolt ).

Servicii profesionale, seriozitate maxima!

Publicat 15 Iul. 2022 Expir─â 14 Aug. 2022
Nu ├«╚Ťi face griji, poate joburile de mai jos ├«╚Ťi pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Po╚Ťi administra oric├ónd set─ârile aici.