Asistent Manager Sizeer - Sibiu

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Daca esti:
  • responsabil si comunicativ
  • ai cel putin 1 an experienta pe pozitia de asistent manager
  • ai condus efectiv echipe de vanzari
  • lucrezi independent si organizat iar nivelul de limba engleza este unul bun
  • iti place sa lucrezi cu oamenii
  • apreciezi stabilitatea si doresti sa lucrezi cu branduri cunoscute.
Nu ezita sa aplici!

Descrierea jobului

Noi oferim:
  • Dezvoltare si posibilitatea promovarii in interiorul companiei
  • Lucrul intr-o echipa profesionista
  • Independenta la locul de munca
  • Reducere la produsele companiei.
Vei fi responsabil:
  • suport complet oferit directorului de magazin in toate activitatile de la locul de munca
  • organizarea tuturor sarcinilor din magazin precum si realizarea planului de vanzari zilnic
  • supervizarea si dezvoltarea personalului din subordine prin training-uri sustinute si programe de evaluare
  • oferirea unui customer service de exceptie,in concordanta cu cerintele companiei.

Sizeer este o companie multibrand,cu clienti care cresc de la an la an.
In mai mult de 100 de magazine,vei gasi branduri de top cum ar fi:Nike, Adidas, Reebok, Timberland, Puma, Vans, Converse, New Era sau O`Neill, care sunt lideri de piata in cele mai bune centre comerciale din Polonia.
Pe 17 Decembrie 2013 am deschis primul magazin Sizeer in Germania. Din acel moment a inceput expansiunea internationala. Pana in acest moment am reusit deschiderea a 25 de noi magazine Sizeer in Germania, Cehia, Slovacia, Lituania si Letonia, acum fiind randul Romaniei.
Publicat 24 nov. 2021 Expiră 24 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos