Publicat 10 Mai 2019 | Expiră 10 Iun 2019

Asistent manager si receptie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce ne dorim de la tine

• Studii obligatorii: superioare
• Abilități de comunicare și relaționare
• Cunoștințe utilizare pachet Microsoft Office
• Spirit de observație, dinamism, eficiență
• Bune abilități de planificare, organizare și coordonare
• Capacitate de lucru în condiții de stres

Descrierea jobului

Responsabilitati
Înregistrare încasări și plăți
Operare extrase bancare
Întocmire periodică a situațiilor privind clienții neîncasați și
transmitere de informări către persoanele responsabile cu
recuperarea debitelor
Transmitere a facturilor către clienți
Contactare clienți, punctare fișe, oferire de răspuns oricăror
solicitări de natură financiar-contabilă primite de la clienți
Înregistrare contracte, acte adiționale, alte documente
Solicitare / verificare documente semnate cu clienții în original
(procese verbale, contracte, acte adiționale)
Mentinere relație cu clienții și furnizorii de servicii
Preluare apeluri telefonice
Realizare activități de protocol

Beneficii:

Salariu atractiv + bonuri de masă + tichete de vacanță
Prime de sărbători (8 martie, Paște și Crăciun)
Telefon de serviciu și abonament la biblioteca Bookster
Asigurare de sănătate
Oportunități de dezvoltare a carierei,
Participare la cursuri și training-uri
Colectiv tânăr și program de lucru flexibil

Proiectare si dezvoltare de solutii software in domeniul medical. Setrio Soft ofera servicii integrate de tehnologie a informatiei pentru farmacii, medici de familie si de specialitate. Echipa noastra este tanara, dinamica, numarand 70 de angajati cu o vasta experienta in analiza, dezvoltare, implementare, suport si consultanta software si hardware. Motto-ul nostru, “Impreuna mereu”, se adreseaza atat angajatilor Setrio Soft cat si colaboratorilor nostri. Misiunea noastra este de a ne ajuta partenerii in atingerea obiectivelor strategice si impreuna cu acestia sa dezvoltam produse inovatoare, performante si de calitate superioara. Valorile noastre sunt: seriozitatea, daruirea, profesionalismul, respectul fata de client.

Expirat
Asistent manager si receptie  -  SC SETRIO SOFT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles