Publicat 14 Mai 2019 | Reactualizat 13 Iun 2019 | Expiră 14 Iun 2019

ASISTENT MANAGER si Agent Vanzari

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Asistent Manager:
Echipa noastra cauta o persoana serioasa, muncitoare, cu experienta in domeniul call center (nu are relevanta durata experientei), ambitioasa.

Cautam o persoana pentru call center, efectuare de awb-uri si impachetare colete de expeditie (pentru produse naturiste).

Programul este de 8 ore pe zi de la 09:00 la 18:00 cu 1 ora pauza de masa de luni pana vineri.

Descrierea jobului

Agent Vanzari:
Cautam agent vanzari pentru farmacii, o persoana cu experienta in domeniul vanzarilor, daca este posibil chiar in domeniul farmaciilor/plafarurilor.Cautam o persoana dinamica, serioasa, ambitioasa si muncitoare.

Echipa noastra se extinde si avem nevoie de un agent vanzari pe farmacii si plafaruri.
Agentul de vanzari va trebui sa mearga in farmacii si plafaruri pentru fi incheiate contracte cu acestea in scopul introducerii produselor noastre (ceaiuri pentru slabit Veroslim- produse 100% naturale si sticle Veroslim) in farmacii si plafaruri.
Programul este de la ora 09:00 la 18.00 de luni pana vineri. In afara unui salariu fix, angajatul va beneficia de un procent din vanzarile obtinute.

Compania noastra este formata din oameni seriosi, ambitiosi, cu dorinta de dezvoltare.
Magazinul este on-line, este vorba despre vanzarea unor produse naturiste pentru slabit, premium.
Magazinul on-line www.veroslim.ro

Expirat
ASISTENT MANAGER si Agent Vanzari  -  German Slimfit

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles