Publicat 23 Sep 2008 | Expiră 24 Oct 2008

ASISTENT MANAGER / Secretary - Front Desk

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta de minim 1-2 ani intr-o pozitie similara
Experienta si abilitati in abordari telefonice
Organizata, metodica
Comunicare fluenta
Cunostinte bune de limba engleza

Un plus:
Cunostinte de it/ marketing/
Experienta intr-un call center
Domiciliu in zona Bucur Obor, Stefan cel Mare, Iancului, Sf Gheorghe, Mosilor, Dristor, Colentina, Dna Ghica

Descrierea jobului

Relationarea telefonica cu clientii.
Stabilirea de contacte si agenda de meetinguri.
Activitati administrative de front desk.

Beneficii:
Salariul foarte bun.
Transport asigurat de la metrou.
Masa calda in cadrul companiei.
Oportunitate de avansare in cadrul echipei de client service

Prin E-afacere, din 2001 pana astazi peste 300 de companii si-au gasit solutia optima de exprimare in mediul on line.

Printe ele se aflta atat brand-uri cu o puternica recunoastere internationala ca Pepsi, Nestle, Lafarge, Western Union, Deceuninck, BRD Societe Generale, GSK; cat si branduri autohtone de top: Ursus, Posta Romana, Paralela 45.

Ne definim ca o agentie de servicii web complete: Web design, SEO, web hosting, strategie web.

Expirat
ASISTENT MANAGER / Secretary - Front Desk  -  E-afacere