Publicat 10 Iul 2008 | Expiră 28 Iul 2008

ASISTENT MANAGER / SECRETARA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare
- limba engleza si maghiara cel putin nivel mediu
- cunostinte operare PC - Word, Excel, Internet
- aptitudini de planificare si organizare eficienta a timpului
- capacitate foarte buna de comunicare si relationare
- prezenta placuta, persoana amabila

Descrierea jobului

- ofera suport pentru management
- organizeaza documentele
- organizeaza activitatile de protocol
- corespondenta de afaceri, traduceri
- pregateste calatoriile de afaceri, rezervarile pentru cazare si transport
- activitati de secretariat

- pachet salarial in functie de performanta
- posibilitati de dezvoltare a carierei

Numai persoanele selectate vor fi contactate.

CRESSENT Import Export este reprezentant exclusiv în România a peste 30 de firme de elită din Europa.
Domeniul de activitate îl reprezintă importul şi distribuţia de feronerie şi accesorii pentru mobilier şi materiale pentru amenajări interioare.
Parteneriatele bazate pe încredere şi beneficii reciproce au dus la creşterea şi dezvoltarea continuă a companiei.

Expirat
ASISTENT MANAGER / SECRETARA  -  CRESSENT IMPORT EXPORT SRL