Publicat 13 Iun 2008 | Expiră 03 Dec 2009

ASISTENT MANAGER, SECRETARA

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana activa, fire dinamica si organizata.
Prezenta impecabila.
Disponibilitate program prelungit.
Cunostinte PC.
Fara obligatii.
Nu necesita experienta.
Adaugati foto.
Permis auto categoria B.

Descrierea jobului

Pastreaza agenda de birou a managerului
Asista managerul.
Pachet salarial motivat bazat pe performanta.

Firma de proiectare si consultanta cu experienta de 15 ani in domeniu, ( sediul in Bucuresti si puncte de lucru in orasele Iasi si Timisoara)cu personal de specialitate: 30 angajati (arhitecti, ingineri, economisti) avand in dotare echipamente specifice ( computere, plottere, soft-uri licentiate ).
Derulam contracte de anvergura in tara ( cu suprafete cuprinse intre 5.000mp - 25.000mp) la toate fazele ( studii de teren, SF, PAC,PT, CS, DE, asistenta tehnica).

Expirat
ASISTENT MANAGER, SECRETARA  -  SPIRI COM SRL