Publicat 27 Mai 2008 | Reactualizat 25 Iun 2008 | Expiră 27 Iun 2008

Asistent Manager / Secretara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii/universitare absolvite, cunostinte in domeniul biroticii si secretariatului
- cunostinte de limba engleza-avansat
- cunostinte operare calculator (MS Office – Excel, Word)
- persoana dinamica, organizata, responsabila, analitica
- adaptare la sarcini de lucru schimbatoare
- abilitati de relationare interpersonala, prezenta agreabila
- rezistenta la sarcini repetitive,
- punctualitate

Descrierea jobului

Responsabilitati beneficii:
- asigura agenda Directorului societatii
- asigurarea activitatile de protocol la intalnirile cu clientii/partenerii
- gestioneaza corespondenta interna si externa in cadrul firmei
- pastreaza, gestioneaza si arhiveaza documentele oficiale ale firmei
- vizeaza aprovizionarea cu materiale de birotica si papetarie, produse de igiena si protocol
- preia apeluri telefonice, stabileste legaturile si furnizeaza informatii exacte
- organizarea tuturor materialelor necesare desfasurarii optime a activitatii in cadrul sediului – pentru office
- sustinerea activitatii tuturor departamentelor
- traducator ocazional in cadrul unor intalniri

Descrierea companiei

Companie ce activeaza in domeniul depozitarii frigorifice.

Expirat
Asistent Manager / Secretara  -  rotar comaliment impex srl