Publicat 18 Apr 2008 | Reactualizat 21 Apr 2008 | Expiră 23 Apr 2008

Asistent Manager / Secretara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Competenta in domeniul operarii birotica si PC (cunostinte solide de operare pe calculator – Microsoft Office sau programe similare de management al documentelor).

Competenta in comunicare si relatii interumane.

Competenta in managementul documentelor si informatiilor.

Abilitati de organizare , planificare si monitorizare activitati cu specificitate diversa.

Seriozitate si spirit organizatoric. Prezenta agreabila, aspect placut.

*Studiile in urmatoarele domenii reprezinta un avantaj : PR, litere, comunicare, jurnalism.

*CV-URILE FARA FOTO NU VOR FI LUATE IN CONSIDERARE.

Descrierea jobului

Expedierea corespondentei (scrisori, felicitari, e-mailuri , faxuri, etc) catre clienti.

Asigura stocarea eficienta a diverselor informatii – arhivarea si evidenta corespondentei scrise in Registrul de corespondenta, a notelor interne cat si a altor comunicari scrise in interiorul firmei sau in afara acesteia – oferte, note de comanda, etc.

Primirea, trierea si distribuirea corespondentei receptionate sau transmise si inregistrarea riguroasa a acestora.

Receptionarea apelurilor si distribuirea eventual a acestora catre personalul autorizat in solutionarea anumitor probleme care depasesc atributiile acestui post.

Descrierea companiei

Revista lunara.

Expirat
Asistent Manager / Secretara  -  AbeyPress