Publicat 28 Ian 2008 | Reactualizat 26 Feb 2008 | Expiră 28 Feb 2008

Asistent Manager / Secretara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare;
- limba engleza ( obligatoriu nivel avansat scris si vorbit);
- experienta pe un post similar de minim 1 an;
- experienta in vanzari constituie un avantaj;
- cunostinte temeinice de operare calculator (Ms.Office, Internet);
- prezenta placuta, persoana amabila si optimista;
- persoana organizata, atenta la detalii;
- comunicativitate, flexibilitate.

Descrierea jobului

- corespondenta cu furnizorii externi ;
- asigura asistenta clientilor firmei ;
- preluarea si distribuirea apelurilor telefonice; mesaje, email, posta;
- intampinarea si indrumarea clientilor / colaboratorilor firmei;
- gestionarea agendei office-ului;
- alte sarcini de secretariat si protocol;

Terranita Trading si-a inceput activitatea in domeniul productiei publicitare inca din anul 1994, avand ca principal obiect de activitate importul si comercializarea produselor promotionale de cea mai buna calitate.

Expirat
Asistent Manager / Secretara  -  Terranita Trading S.R.L.