Publicat 24 Oct 2007 | Expiră 24 Nov 2007

Asistent Manager / Secretara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidat cu studii superioare, operare PC nivel mediu/avansat, cunostiinte de contabilitate primara, limbi straine (engleza, italiana, germana), abilitati de comunicare, persoana foarte organizata si responsabila, spirit de echipa

Descrierea jobului

Assistent manager/ secretara, ceea cea implica, verificarea informatiilor telefonic, reactualizarea constanta a bazei de date a agentiei, contabilitate primara, reactualizarea siteului agentiei (webmaster), pregatire oferte clienti, etc.
Beneficiaza de salariu atractiv, telefon, carte de munca, mediu de lucru placut intr-un colectiv tanar, posibilitate de afirmare si castiguri din comisioane

Companie imobiliara, cu angajati care au o vechime de peste 7 ani pe piata imobiliara din Timisoara, cu strategie de dezvoltare a companiei pe termen mediu si lung, echipa tanara si dinamica.

Expirat
Asistent Manager / Secretara  -  LANDMARK imobiliare