Publicat 24 Oct 2007 | Reactualizat 21 Nov 2007 | Expiră 24 Oct 2007

ASISTENT MANAGER / SECRETARA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persona ideala corespunde urmatoarelor cerinte :
Excelente abilitati de comunicare - relationare .
Loiala , punctuala , tinuta impecabila .
Capacitate organizatorica , analitica si decizionala .
Cunostiinte solide operare PC si utilizare a aparaturii de birou .
Studii superioare sau in curs .
Disponibiliate program prelungit .
Constituie avantaj experienta intr-un post similar .

Descrierea jobului

Responsabilitati generale :
Asigura interfata intre management si departamentele companiei .
Gestioneaza baze de date clienti .
Mentine relatia cu partenerii companiei .
Intocmeste rapoarte , situatii sau alte documente solicitate de managerul general .

Beneficii :
Salariu fix , bonusuri , prime ,telefon mobil , decont transport si deplasari .
Locatie centrala , logistica moderna.
Training , dezvoltare profesionala , posibilitati reale promovare in functie de rezultate.

Descrierea companiei

CONVEX INVESTMENT GROUP
Real Estate Company

Expirat
ASISTENT MANAGER / SECRETARA  -  CONVEX INVESTMENT GROUP