Publicat 11 Oct 2007 | Expiră 11 Nov 2007

Asistent Manager / Secretara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

PC-Word, Excel - rapiditate si acuratete
Engleza-cel putin nivel mediu
Experienta intr-un loc de munca similar (de preferat)
Satisfactie oferita de munca de birou
Capacitate de analiza, planificare si urmarirea finalizarii unei sarcini profesionale
Capacitate foarte buna de comunicare si relationare-atat cu clientii, cat si cu colegii
Capacitate de a desfasura mai multe lucruri/sarcini in acelasi timp-atentie distributiva, atentie la detalii
Capacitate de invatare si asimilare pe termen lung
Capacitate rapida de decizie, precum si asumarea responsabilitatii pentru deciziile luate
Sanatate foarte buna, rapiditate in actiune, personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta, onestitate si bun simt
Capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor interne si externe

Descrierea jobului

Descrierea postului:

Activitati generale de secretariat. Responsabilitati si sarcini:
-Ofertare fax, stabilire intalniri cu potentiali clienti , baze de date de clienti potentiali;
-Emitere OP, BO, CEC, proforme, facturi, AWB;
-Asigurare protocol;
-Deplasari distante mici
-Evidenta situatii primare
-Sarcini administrative
-Alte activitati pentru atingerea obiectivelor firmei.

Agentie independenta care ofera servicii complete in publicitate, infiintata in anul 2003 de un grup tanar si dinamic alcatuit din profesionisti pregatiti sa raspunda provocarilor existente pe piata advertising din Romania.

Expirat
Asistent Manager / Secretara  -  Delta Gas