Publicat 08 Oct 2007 | Reactualizat 06 Nov 2007 | Expiră 08 Nov 2007

Asistent Manager- Secretara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica,
rezistenta la stres,
usor adaptabila,
atentie distributiva,
Capacitate de comunicare si de organizare

Descrierea jobului

Viitorul angajat va fi responsabil de activitati de secretariat specifice pentru buna functionare a companiei .
Job description:
- preia si directioneaza apelurile telefonice si corespondenta
- stabileste si organizeaza intalniri, vizite, sedinte pentru managementul companiei
- asigura stocarea informatiilor prin arhivarea documentelor
-cunostiinte de contabilitate primara
- traducerea unor documente de dificultate medie din si in limba germana. Cunoasterea limbii maghiare reprezinta un avantaj
- alte responsabilitati necesare pentru buna desfasurare a activitatii firmei.

Sano, nume reprezentativ pe piata locala si nationala din Germania, produce furaje mineralizate, inlocuitor a laptelui si supliment nutritiv pentru hrana animalelor. Increderea si multumirea clientilor este importanta pentru Sano. Realizarile si continua dezvoltare se bazeaza pe calitatea superioara si relatiile de incredere cu clientii nostri.

www.sano-online.de

Expirat
Asistent Manager- Secretara  -  SANO