ASISTENT MANAGER-SECRETARA

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

  • PERSOANA SERIOASA, RESPONSABILA, DISCIPLINATA;
  • RESISTENTA LA STRES;
  • REZISTENTA LA EFORT INTELECTUAL;
  • ADAPTABILITATE; PERSEVERENTA;
  • COMUNICARE; INITIATIVA;
  • CONFIDENTIALITATE;
  • PUNCTUALITATE REALA;
  • CUNOSTINTE PC;
  • CUNOSTINTE TEHNICE.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
  • MENTINEREA SI ACTUALIZAREA CONTACTELOR SI PROIECTELOR IN CARE MANAGERUL GENERAL ESTE IMPLICAT;
  • COORDONAREA INFORMATIONALA A PROIECTELOR SI DEPARTAMENTELOR FIRMEI;
  • ACTIVITATI DE OFFICE (CORESPONDENTA, SECRETARIAT, ADMINISTRATIV)

BENEFICII:
  • SALARIU NET 3.000 RON+IMPOZITE AFERENTE
  • TELEFON DE SERVICIU.
Publicat 12 Oct. 2022 Expiră 11 Nov. 2022

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.