Asistent Manager - Secretara

RECOSPORT 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Persoana ambitioasa dornica de dezvoltare profesionala
Competente de comunicare foarte ridicate si competente inter-personale foarte bune; abilitati de construire si mentinere a relatiilor profesionale cu clientii si cu propria echipa
Abilitati de negociere si persuasiune cu clientii
Orientat catre rezultate, spirit antrepreneurial si auto-motivant
Tenace si rezistent in fata provocarilor/obstacolelor Abilitatea de a gandi “outside the box“
Cunostinte bune de operare PC (Internet, Microsoft Office)
Constituie avantaj experienta de lucru in domeniul sportiv.
Constituie avantaj cunoasterea limbii maghiare, engleza sau germana.

Descrierea jobului

Aptitudini specifice postului:
Abilitati de comunicare si prezentare foarte bune
Abilitati de vanzare si negociere foarte bune
Abilitati de analiza foarte bune

- excelente abilitati de comunicare in limba romana
- orientat spre client, adaptabil, sociabil cu spirit de echipa, calm, punctual
- foarte organizat, ambitios, dornic sa invete lucruri noi, proactiv
- abilitati de analiza si sinteza, atentie la detalii
- experienta in utilizarea calculatorului (internet, Microsoft Office - nivel mediu) si a canalelor de comunicare (email, WhatsApp, telefon)

Rezolvarea intrebarilor tehnice si a obiectiilor cu privire la produse primite de la clienti
Realizarea unui raport privind activitatile periodice si intretinerea bazei de date a clientilor Realizarea altor activitati de marketing sau vanzari.

Recosport are ca principal obiect de activitate distributia de suplimente si produse profesionale sportive.
Suntem indeosebi dedicati calitatii, de aceea suplimentele nutritive, produsele sportive si intreaga gama de servicii pe care le gasiti la noi, reflecta profesionalism si dedicare completa.

Publicat 16 Sept. 2022 Reactualizat 14 Oct. 2022 Expiră 16 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.