Asistent manager- Secretara

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Rezkozan Implex Srl este un furnizor de lemn, diversificat, din Romania infiintat in 1949.
Activitatea de bază a companiei este furnizarea de produse din lemn. În prezent, Rezkozan Implex Srl este în creștere rapidă din ce în ce mai puternică. Doreste sa isi mareasca echipa cu :

Asistent Manager/ Secretara
  • Experienta in domeniul secretariatului,
  • Limba engleza nivel avansat,
  • Operare PC (word, Excel),
  • Capacitate foarte buna de relationare si comunicare,
  • Seriozitate si disponibilitate pe termen lung.

Descrierea jobului

  • Administrarea bazei de date cu stocurile, furnizorii si clientii companiei.
  • Prezentarea de rapoarte si situatii privind stocurile de material lemnos.
  • Intocmirea computerizata a documentelor necesare efectuarii exporturilor.
  • Preluarea si efectuarea legaturilor telefonice, operarea cu ajutorul aparaturii de birotica din dotare (xerox, fax),
  • Inregistrarea si administrarea documentelelor,
  • Alte activitati specifice de secretariat.

Rezkozan Implex SrlRezkozan Implex Srl is a diversified vertically integrated wood Supplier in Romania created in 1949. The Company's core business is to supply wood products.Currently, Rezkozan Implex Srl reputation of the supplier in Romania and also in Europe by harvested land among publicly traded Wood-businesses is fast-growing stronger and stronger

Again Romania, in general, is known not just in Europe but in the world at large as one of the finest countries, when it comes to the supply of high quality Wood products.
Publicat 28 apr. 2022 Expiră 28 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos