Publicat 11 Mai 2007 | Reactualizat 23 Mai 2007 | Expiră 11 Iun 2007

Asistent manager / Secretara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Student sau proaspat absolvent de limba italiana (engleza constituie un avantaj).
De preferat experienta 1 an.
Caracteristici psiho-profesionale:calm, amabilitate, receptivitate, atentie distributiva, rabdare, eficienta

Descrierea jobului

 Preluarea apelurilor telefonice si redirectionarea lor
 Inregistrarea tuturor documentelor intrate si iesite din firma
 Traducerea de documente din limba italiana, engleza in romana si invers
 Planificarea si centralizarea micilor achizitii in cadrul departamentului administrativ (rechizite, cafea, apa, etc)
 Sa stabileasca si sa urmareasca agenda directorului general,
 Sa se ocupe de protocolul oaspetilor societatii
 Coordoneaza si raspunde de buna desfasurare a activitatii de secretariat
 Coordoneaza si organizeaza agenda de lucru a directorului general
 Interpretor de limba italiana (engleza constituie un avantaj) atunci cand i se solicita

Infomed Fluids este o companie in plină ascensiune, cu sediul în România,specializată în dezvoltarea şi producerea soluţiilor perfuzabile ambalate în pungi de PVC şi flacoane de sticlă.
Este membra a grupului farmaceutic italian ACS Holding SPA
Infomed Fluids numara in prezent 150 de angajati.

Expirat
Asistent manager / Secretara  -  SC Infomed Fluids SRL