Asistent manager / Secretara - Timisoara

Oraș de lucru
Buzias, Deta și alte 7
Tipul job-ului
Salariu 2500 - 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Persoana sociabila, zambitoare, amabila, deschisa la program flexibil.

Descrierea jobului

Organizeaza agenda administratorului, oferteaza catre clienti, tine
legatura cu furnizorii, intocmeste diverse situatii administrative.

Studii minime : liceu

Nu se solicita experienta, asiguram noi training si formare.

Cunoasterea limbii engleza si/sau germana constituie avantaj .

Salariu net : 2500-3000 lei

Societate comerciala cu 24 ani de experienta in domeniul tamplariei ,sistemelor parasolare ,usilor de garaj ,inchideri terase doreste sa-si mareasca echipa care ,in prezent ,are angajati inca de la infiintare.Oferim seriozitate ,loialitate si interes ,lucruri pe care le asteptam si de la cei ce se vor alatura echipei .
Publicat 17 mai 2022 Reactualizat 14 iun. 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos