Publicat 12 Ian 2019 | Reactualizat 06 Feb 2019 | Expiră 12 Feb 2019

Asistent Manager - Secretara - Bucuresti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Aspect placut si ingrijit - CV cu foto obligatoriu
- Prezenta agreabila si comunicativa
- Gandire pozitiva si deschisa
- Personalitate flexibila si usor adaptabila
- Abilitati de comunicare orale si scrise
- Capacitate de relationare foarte buna cu potentiali clienti

Descrierea jobului

- Activitati specifice de secretariat
- Activitati birotica: print, scan, e-mail
- Relatii clienti, produse, proceduri de lucru
- Protocol

Beneficii:
- Salariu motivant
- Bonusuri de performanta
- Un mediu placut de lucru si confortabil intr-o companie IT.

Companie IT, cu capital 100% romanesc, ce activeaza de 16 ani pe piata din Bucuresti si Romania.

In continua expansiune, detinem 3 magazine in Bucuresti, cu showroom-uri unde clientii nostri pot gasi ultimele noutati in domeniul IT, cat si service profesionist la nivel de electronica pentru laptopuri, calculatoare, periferice - imprimante, etc.

Expirat
Asistent Manager - Secretara - Bucuresti  -  Computer SHOP & Service Laptop

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles