Publicat 16 Ian 2019 | Expiră 16 Ian 2019

Asistent manager - Secretara - Agentie imobiliara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- proaspat absolvent de facultate;
- persoana responsabila;
- persoana comunicativa atenta la detalii, organizata;
- permisul de conducere si limba engleza prezinta un avantaj;
- disponibilitate de invatare si de perfectionare continua;

Descrierea jobului

- contabilitate primara
- vei lua contact telefonic si fata in fata cu furnizorii, colaboratorii si clientii companiei;
- vei reprezenta compania in fata tertilor;
- preluarea apelurilor telefonice, a clientilor si introducerea lor intr-o baza de date;
- editarea, prelucrarea si introducerea ofertelor in baza de date;
- promovarea site-ului companiei pe platformele de publicitate si Social Media - Google Adwords, Facebook;
- tehnoredactarea documentelor;
- oferim conditii avantajoase, multa voie buna si posibilitate de avansare;
- oferim totodata si training.
- salariu fix + bonusuri

Aplicantii trebuie sa trimita un CV la adresa de mail: [email protected]

Expirat
Asistent manager - Secretara - Agentie imobiliara  -  Neoland

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles