Asistent manager - secretar

IAVI INVEST SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Ne plac oamenii comunicativi, care se integreaza usor într-o echipa si care spun fara ezitare “DA” provocarilor.

Despre tine stim ca:
• iti place să vorbesti cu oamenii, sa ii asculti si sa ii ajuti in rezolvarea problemelor lor;
• stii sa negociezi si ai facut acest lucru cu usurinta, fie pentru tine, fie pentru cei din jurul tau;
• esti orientat catre gasirea de solutii in orice imprejurare;
• esti o persoana pozitiva, amabila dar in acelasi timp ferma si convingatoare;
• lucrezi bine in echipa;
• organizarea si inovatia sunt punctele tale forte;
• esti persoana care se implica 100% in ceea ce face.

Descrierea jobului

Asculti, intelegi, rezolvi, zambesti si din nou asculti.... pentru o problema rezolvata si un client multumit.
- preluarea apelurilor telefonice;
- preluarea solicitarilor clientilor de pe e-mail;
- inregistrarea apelurilor telefonice/e-mailurilor, solicitarilor, sesizarilor;
- solutionarea solicitarilor transmise de clienti.

Beneficii:
-pachet salarial atractiv, format din salariu fix si bonusuri
-colectiv dinamic si profesionist
-traininguri de specialitate

Programul de lucru:
- LUNI - VINERI: in ture- 8.00-16.00/11.00-19.00
- SAMBATA / luna: 9:00 - 14:00, o data la 4 saptamani

Suna bine nu? Stim, si tocmai de aceea te asteptam , MOTIVAT, in echipa FAPTE la Inter Imobiliare. SA TRECEM LA TREABA! Nu te-am convins inca intra pe site-ul nostru pentru mai multe detalii : www.interimobiliare.ro

Fa parte si tu din echipa ce a obtinut pentru 5 ani consecutive (2016, 2017, 2018,2019,2020) titlu de Agentia Imobiliara a Anului in Iasi, in cadrul Galei Profesionistilor Imobiliari din Romania
Compania noastra este membra si co-fondator al Comunitatii Elitelor Imobiliare din Romania (C.E.I.R.)
Valorile noastre - Satisfacţia clientului e cel mai important bun tranzacţionat de Inter Imobiliare.
Pentru a afla detalii si mai compete cu privire la compania noastra, viziteaza https://www.interimobiliare.ro/blog , dar si pagina noastra de Facebook si LinkedIn.

Publicat 5 oct. 2021 Reactualizat 2 nov. 2021 Expiră 4 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos