Asistent Manager sau Secretara

PUPEZESCU ACCOUNTING SERVICES 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Grup de firme de contabilitate (in colaborare cu echipa de juristi) angajeaza : Asistent Manager sau Secretara, se doreste completarea echipei.

Cunoastere programelor WORD EXCEL OUTLOOK
Familiar cu instrumete de lucru curente : mail, scan, imprimanta

Descrierea jobului

Gestionare si administrare corespondenta ( corespondenata fizica primita si trimisa, corespondenta electronica primita si trimisa);
Gestionare si administrare arhivele electronice si fizice ale cabinetului de contabilitate ;
Gestionare si administrarea agendei managementului ;
Gestionare si administrarea necesarului de consumabile;

Publicat 8 Iun. 2022 Reactualizat 6 Iul. 2022 Expiră 8 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.