Publicat 13 Mai 2019 | Reactualizat 10 Iun 2019 | Expiră 13 Iun 2019

Asistent Manager Salon de Infrumusetare / Clinica Medicala

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Posturi disponibile:
- Receptie / Asistent Manager - salon de infrumusetare Sara Studio
- Receptie / Asistent Manager - clinica medicala Clinica Dr. Negoita

Persoana potrivita pentru noi isi doreste sa activeze in domeniul Estetic/ Medical, este comunicativa, proactiva si sociabila.
Vorbeste frumos si isi impune cu usurinta punctul de vedere deoarece ii plac interactiunile cu oamenii.
Avem incredere sa-i delegam responsabilitati pentru ca stim ca le va indeplini la timp.
Pretuieste punctualitatea si o impune cu tact si diplomatie colaboratorilor.
Este vesela si optimista pentru ca se bucura de un mediu de lucru placut, in care se dezvolta.
Ii este usor sa trimita diverse corespondente/ solicitari/ oferte, deoarece se exprima corect in scris si foloseste rapid si eficient calculatorul.

Descrierea jobului

Sarcini si responsabilitati:

  • realizeaza activitati specifice receptiei cum ar fi: preluarea clientilor, efectuarea programarilor, preluarea apelurilor telefonice, a corespondentei si gestionarea/redirectionarea acestora
  • redacteaza cereri si oferte
  • realizeaza sarcini administrative: documentele centrului, casa de marcat, facturare, diverse evidente de cheltuieli/consumuri (de natura operationala)
  • realizeaza comenzi de produse si intocmeste nir-uri
  • contabilitate primara minimala

Oferim:
pachet salarial si bonusuri in functie de performante
acces la terapiile centrului
mediu de lucru placut
parcare asigurata

Clinica Dr. Negoita: " Dedicated to your beauty through health! " - www.drnegoita.ro
Sara Studio: " Hair & Beauty " - www.sarastudio.ro

Expirat
Asistent Manager Salon de Infrumusetare / Clinica Medicala  -  Sara Studio Hair & Beauty

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles