Publicat 05 Sep 2019 | Reactualizat 03 Oct 2019 | Expiră 06 Oct 2019

ASISTENT MANAGER RESTAURANT SIBIU

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana desemnata va fi responsabila pentru :
- oferirea unui nivel adecvat de customer service
- realizarea bugetelor de vanzari
- programarea si derularea procedurilor de inventariere conform politicii companiei
- supervizarea si coordonarea activitatii angajatilor din subordine
- completarea si gestionarea tuturor documentelor necesare in activitatea locatiei
- stabilirea programului de lucru si a concediilor echipei din subordine

Descrierea jobului

Candidatul va trebui sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
- studii medii (studii superioare reprezinta un avantaj)
- o experienta de minim 6 luni in conducerea unei echipe de subordonati
- aptitudini organizatorice si initiativa
- atitudine orientata catre client
- cunostinte limba engleza si operare calculator

Oferta noastra :
- pachet salarial atractiv
- posibilitati reale de avansare
- mediu de lucru placut si instruire permanenta

MLS INVEST TRADING activeaza in domeniul HORECA de zece ani, operand in prezent peste cincisprezece unitati si avand un numar de peste 300 de angajati, in cinci orase din tara. Fiind in continua expansiune, compania intentioneaza sa isi mareasca numarul de locatii si implicit echipa.

Expirat
ASISTENT MANAGER RESTAURANT SIBIU  -  MLS INVEST TRADING

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles