Publicat 30 Iul 2021 | Reactualizat 29 Aug 2021 | Expiră 30 Aug 2021

ASISTENT MANAGER PROIECT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Grupul CREST (www.crest.ro) caută ASISTENT MANAGER PROIECT

Cerinţe:
Studii superioare finalizate
Experiență în domeniul managementului de proiect de minim 3 ani
Cunoştinţe Word şi Excel
Permis de conducereModalitatea de lucru: telemuncă cu deplasări ocazionale în țară (Satu Mare, Cluj, București), estimat lunar două zile.
Forma de colaborare: după caz, contract de prestări servicii, contract de muncă, sau convenție civilă.
Perioada de colaborare: termen mediu-lung.
Remunerație: pe bază de raport lunar, în funcție de numărul de ore lucrate.
Cei interesaţi pot trimite un CV – format Europass cu poză pe adresa office@crest.ro până în data de 30 august 2021.
Vor fi contactați doar persoanele selectate pentru interviu online.
Informații suplimentare se pot obține prin e-mail: office@crest.ro.

Descrierea jobului

Responsabilități: asigură suport organizatoric şi operativ pentru echipa de management și experţii implicaţi în proiect; participă la şedinţe / evenimente ale proiectului; solicită partenerului documentele si înregistrările care rezultă din desfăşurarea activităţilor financiar-tehnic; participă la elaborarea documentelor proiectului (minute, rapoarte, notificări, cereri de plată, acte adiționale, rambursare, rapoarte de activitate, evaluare, altele); pregăteşte toate documentele necesare întocmirii rapoartelor tehnice si financiare, sortându-le; monitorizează mesajele intrate; redactează / multiplică documente / corespondenţa primară; contribuie la strângerea informaţiilor/datelor necesare pentru evaluarea proiectului şi implementarea instrumentelor de evaluare; organizează şedinţele de lucru ale echipei de proiect; informează managerul de proiect asupra aspectelor necesare pentru luarea deciziilor executive şi strategice optime; răspunde de circulaţia informaţiilor între membrii echipei de proiect, alte responsabilități din domeniul managementului de proiect, conform pregătirii si experienței angajatului, cu acordul acestuia.

Descrierea companiei

crest.ro, crest-center.org, sigmed.org

Expirat
ASISTENT MANAGER PROIECT  -  Grupul Crest - NORD LIBRIS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles