Publicat 16 Mar 2021 | Reactualizat 15 Apr 2021 | Expiră 16 Apr 2021

Asistent manager Parc Auto

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii medii
  • Carnet de conducere categoria B
  • Cunostinte generale de mentenanta auto
  • Persoana flexibila, usor adaptabila in situatii noi, creativa, dinamica
  • Pasionat de domeniul auto
  • Sa aiba spirit organizatoric, abilitati de comunicare, atentie la detalii
  • Cunostinte de operare Outlook, Microsoft Power Point, Word, Excel la nivel mediu
  • Existenta unor referinte de la locurile de munca anterioare reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

  • Gestionare platforma management flota
  • Implementare politica si procedura referitoare la parcul auto
  • Analiza costuri flota de masini
  • Tinerea evidentei starii tehnice a autivehiculelor din parcul auto
  • Monitorizare flota de masini a companiei cu ajutorul sistemelor GPS
  • Intocmirea actelor administrative specific flotei auto
  • Activitatea se desfasoara atat la birou, cat si pe teren

Hell Energy Drink este un personaj tânăr şi de succes al categoriei băuturilor energizante cu un trecut ce de-abia depăşeşte două decenii şi care se dezvoltă dinamic, este unul din mărcile FMCG care se dezvoltă cel mai rapid din lume, lucru dovedit şi de succesul său rapid, cât şi de piaţa sa de export ce se extinde în mod exploziv.

Expirat
Asistent manager Parc Auto  -  SC HELL ENERGY SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles