Publicat 16 Oct 2008 | Reactualizat 13 Nov 2008 | Expiră 16 Nov 2008

Asistent Manager/ organizator evenimente

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Capabil de lucru sub stres si sub presiunea unui deadline,
- orientat spre cariera
- dornic de dezvoltare personala
- spiritul de initiativa si imaginatia sunt un plus.

Descrierea jobului

- participa la negocieri de contracte
- dispus la deplasari in Romania si strainatate
- program foarte flexibil
- salariu fix motivant + bonusuri la semnarea contractelor
- se organizeaza training inaintea angajarii

EVOLORE este o firma de relatii publice, traininguri si organizari de evenimente, cu clienti din Romania, Statele Unite, Suedia si Elvetia. Suntem o echipa energica, de jurnalisti cunoscuti, specialisti in relatii publice, marketing si psihologie. Suntem devotati fata de clientii nostri si ne mandrim cu abilitatea de a crea in mintea publicului exact imaginea dorita de acestia. www.evolore.com.
CV-URILE TRIMISE DIRECT PE MAIL-UL FIRMEI NU SE IAU IN CONSIDERARE!

Expirat
Asistent Manager/ organizator evenimente  -  SC Evolore SRL