Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

ASISTENT MANAGER MARKETING

PANSIPROD DISTRIBUTIE SRL
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Studii superioare sau in curs de finalizare, avantaj in domeniul marketing
Experienta sau practică in domeniu minim 1 an
Bune cunostinte de operare pe calculator (Excel,︎Word, Power Point, Canva)
Bune cunostinte de gestionare a canalelor social media (Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn)
Excelente cunostinte de limba romana (scris, citit, vorbit)
Bune cunostinte de limba engleza (scris, citit, vorbit)
Exprimare clara in oral si scris
​Persoana organizata, dinamica, cu bune abilitati de comunicare
Capacitate de analiza si sinteza, spirit de observatie, atentie pentru detalii
Seriozitate, responsabilitate, calm, rabdare si perseverenta
Bun management al timpului si respectarea termenelor stabilite.

Descrierea jobului

Creeaza in aplicatii specifice (Canva, Adobe Ilustrator, Adobe Photoshop, etc) diverse materiale promotionale: flyere, cataloage, prezentare de produs etc in ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂functie de nevoile companiei;
Administreaza paginile de social media ale companiei si paginile produselor, posteaza in cronologie si poveste si raspunde comentariilor;
Actualizeaza produsele, campaniile de promovare pe site-ul companiei;
Comunica produsele companiei: e-mail marketing, alte canale/ retele;
Actualizeaza formular de digitalizare cu produsele companiei pentru baza de date proprie si pentru clientii companiei;
Prelucreaza pozele produselor pentru actualizarea site-ului companiei si ale clientilor;
Traduce etichete produse, pliante, instructiuni de utilizare;
Pentru produsele companiei care vor fi comercializate, se asigura ca: exista notificare valabila pentru produs, traducere corecta a etichetei/ prospect/ manual de utilizare, editeaza si printeaza eticheta/prospect/manual de utilizare pentru produs etc.

De ce sa te alaturi echipei noastre?
Salariu + Tichete de masa
Prime de Paste si Craciun
Pachet servicii medicale la o clinica privata
Asigurare transport de la metrou /tramvai la sediul firmei si retur
Vei face parte dintr-o echipa dinamica, flexibila, proactiva.

Pansiprod Distribuție înseamnă o echipă de profesioniști specializați în vânzarea produselor pentru piața medicală și farmaceutică.
Suntem o companie românească de import și distribuție la nivel national de dispozitive si consumabile medicale, suplimente alimentare si produse dermato-cosmetice, având o preocupare continuă către ceea ce este nou pentru îngrijirea sănătății oamenilor.

​Cu peste 10 ani de experiență în vânzări, în România, dezvoltăm și consolidăm continuu contacte puternice cu partenerii de afaceri: spitale, clinici și comunitatea farmaceutică, devenind un partener implicat și atent la nevoile pieței.

Publicat 12 Iun. 2024 Reactualizat 10 Iul. 2024 Expiră 12 Iul. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.