ASISTENT MANAGER MAGAZIN ONLINE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 600 EUR
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

​GRUP FIRME - DOMENIUL DE ACTIVITATE COMERT IKA+TRADITIONAL+ONLINE, ne marim echipa pentru postul de ASISTENT MANAGER BUSINESS / SHOP ONLINE.
  • ESTI IN CAUTAREA UNEI PROVOCARI?
  • CONSIDERI CA AI PUTERE DE MUNCA , DORINTA DE REUSITA SI CURAJ?
  • VREI SA " CRESTI" BRANDURI NOI PE PIATA ONLINE DIN ROMANIA ?
  • CUNOSTINTE/EXPERIENTA VANZARI ONLINE? (cerinta obligatorie)
  • EXPERIENTA IN DOMENIU MINIM 5 ANI?
  • PERMIS CONDUCERE CAT. B?
  • CUNOSCATOR AL LIMBII ENGLEZE SI / SAU ITALIANA FOARTE BINE ( SCRIS, CITIT, VORBIT)?
  • OPERARE PC SI CONTABILITATE PRIMARA?
  • STAPANIRE CAMPANIE S.E.O. , GOOGLE ADS, CAMPANII STATICE SI DINAMICE PROMOVARE FACEBOOK?
DACA RASPUNSUL DUMNEAVOASTRA ESTE AFIRMATIV ATUNCI VA ASTEPTAM IN ECHIPA NOASTRA CA ASISTENT MANAGER BUSINESS / SHOP ONLINE.

Descrierea jobului

BENEFICII : CASTIGURI PESTE 600 EURO NET PENTRU PRIMUL AN LA CARE SE VOR ADAUGA BENEFICII/BONUSARI CONSIDERABILE PENTRU PERFORMANTE.

Un colectiv care functioneaza ca o familie, unde respectul fata de clienti si furnizori, dorinta continua de imbunatatire a performantelor si spiritul de echipa sunt la ele acasa.
Echipa Tiberius Grup, in frunte cu cel care a pus bazele acestui grup de firme, este cea care in anul 2003 intra pe piata ca si distribuitor.

Pentru mai multe informatii 👉 www.cleansea.ro si www.internationaltibecom.ro
Publicat 2 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022