de ani Fără Frică...

Publicat 07 Mai 2019 | Expiră 07 Iun 2019

Asistent manager magazin online haine

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vino in echipa Escape Star Jeans !!!

Esti o persoana tanara si doresti sa te dezvolti profesional ?
Escape Star Jeans angajeaza - Asistent Manager .

Descrierea jobului

- Sa raspunda la telefon si sa preia comenzile clientilor
- Sa contacteze telefonic clientii pentru confirmarea comenzilor
- Sa faca toate procedurile implicite pentru pregatirea coletelor cu comenzi
- Sa se asigure de buna functionare a lucrurilor din birou
- Sa intocmeasca toate documentele necesare expedierii comenzilor
- Sa se asigure ca avem o atmosfera de lucru placuta in birou

Pentru toate astea, avem nevoie de o colega foarte amabila caruia sa-i faca placere sa se ocupe de taskurile de mai sus.
Avem nevoie de o persoana serioasa care sa puna munca pe primul loc.
Ar fi minunat sa fie o persoana indemanatica, dibace si intuitiva care sa poata sa invete si sa evolueze.
Programul este urmatorul:
Luni - Vineri: 9-18

pentru interviu va rugam sa trimiteti cv prin mesaj

Velmatty Co - producator si distribuitor de haine de dama "' Escape Star ''

Expirat
Asistent manager magazin online haine  -  Velmatty co

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles