Publicat 06 Oct 2020 | Expiră 06 Nov 2020

ASISTENT MANAGER MAGAZIN - Ideal din Millitari

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca iubesti sportul si iti doresti sa lucrezi intr-un ambient definit prin munca in echipa, entuziasm si satisfactie a unei munci bine facute, alaturate echipei noastre.

Profilul pe care il cautam :

  • Organizat si iubitor de provocari
  • Orientare catre client
  • Dinamic si cu initiativa
  • Persoana flexibila si adaptabila la schimbari
  • Capabil sa impartaseasca entuziasmul sau cu restul echipei
  • Aveți experiență profesională: 2 ani de experiență pentru postul de Asistent Manager Magazin și un an de experiență pentru Asistent Vânzări.

Descrierea jobului

Decimas, parte din Sport Street Group, cu mai mult de 300 de magazine in Spania, creste pe plan international. Din acest motiv cautam un candidat pentru echipa noastra din al treilea magazin din Romania, in
​FASHION HOUSE OUTLET CENTRE.

ASISTENT VANZARI / ASISTENT MANAGER MAGAZIN

Principalele sarcini ale ASISTENT MANAGER MAGAZIN vor fi:

  • Raportarea catre managerul de zona
  • Managementul direct al echipei de vanzari
  • Responsabil pentru ratele de functionare (KPI) ale magazinului : vanzari, productivitate, nivelul de stoc, etc.
  • Supravegherea comformitatii cu toate politicile companiei privind serviciile oferite clientilor, comenzi, inventar si depozitare, visual merchandising, pozitionarea produselor.
  • Raportarea vanzarilor si incidentelor
  • Analiza competitorilor directi
  • Pregatirea si motivarea continua a echipei de vanzari
  • Task-uri administrative
  • Beneficii : bonus + tichete de masa;
Principalele sarcini ale ASISTENT VANZARI vor fi:
  • Integrare rapida in colectiv,supravegheat de catre managerul magazinului.
  • Servirea excelenta a clientilor
  • Receptionarea si aranjarea marfii in magazine
  • Organizarea depozitului
  • Munca in echipa
  • Respectarea politicii si procedurilor companiei

- DÉCIMAS is the first chain of wholesale and retail sporting goods Spanish capital

- Decimas Stores are stablishments dedicated to the commercialization of all type of articles related to sports. To our clients we offer the best products, procuring to obtain the best supply of the top brands at every moment and at the best price. This, together with our own brand TENTH, allows us to provide the supply the best sport articles on the market.

- Nowdays, we have more than 300 Décimas Stores in Spain, 2 in Portugal, 6 in France and 1 Décimas shop online: www.decimas.es. Next step, ¡Roumanie and Pologne!

Expirat
ASISTENT MANAGER MAGAZIN - Ideal din Millitari  -  S.C.DECIMAS RUM S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles