Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Asistent Manager magazin GSM in Valenii de Munte

A & R GSM INVEST SRL
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Persoană responsabilă, de încredere
  • Calități de lider
  • Spirit de echipă
  • Orientat spre atingerea obiectivelor
  • Dornic de colaborare de lunga durata (cariera)

Descrierea jobului

Căutăm un coleg nou fată/băiat (asistent manager) care să coordoneze activitatea magazinului și împreună să formăm o echipă de lucru ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︃pentru magazinul nostru din localitatea Vălenii de Munte (jud.Prahova) .
Activitatea magazinului constă în vânzarea de accesorii GSM (huse, folii, accesorii,etc.), vânzare de telefoane mobile, prestare servicii de reparații/service GSM.

Activitatea zilnică din magazin:
- vânzare si prezentare produse in magazin
- preluarea dispozitivelor in service (se intocmeste fișă intrare in service)
- predarea dispozitivelor reparate, clienților

Responsabilități ASISTENT MANAGER:
- coordoneaza membrii echipei (consultanti vanzari), pentru a asigura îndeplinirea task-urilor zilnice si targetului de vânzări
- asigura o relatie bună client-service (ofera solutii pentru nevoile clientilor) in concordanta cu regulile si procedurile firmei.
- asigura prezenta la lucru
- implementează ofertele lunare/periodice in magazin si comunica echipei noutățile
- întocmește periodic necesarul de mărfuri/stocuri si le comunica conducerii
- supraveghează buna funcționare a magazinului

Beneficii:
- salariu motivant (4000 RON) + comision
- bonus-uri / target
- training de specialitate la punctul de lucru
- posibilitate de avansare

Experiența in domeniu nu este necesară, se oferă training si instruire pentru procedurile si restul informațiilor necesare desfășurării activității in domeniul GSM.

A & R Service GSM reprezinta un concept de magazin de telefonie mobila apărut in 2018, ce ofera servicii complete de reparatii, intretinere si vanzare telefoane mobile & accesorii gsm. Magazinele noastre in judetul Prahova: Ploiesti, Plopeni si Vălenii de Munte.

Publicat 14 Iun. 2024 Reactualizat 14 Iul. 2024 Expiră 14 Iul. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.