Publicat 17 Feb 2017 | Expiră 21 Mar 2017

Asistent Manager Magazin Constanța (f/m)

1 post |  Aplicare externa
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

ASISTENT MANAGER MAGAZIN
LIDL. OAMENI SURPRINZĂTORI. CARIERE SURPRINZĂTOARE.
Pentru angajații noștri calitatea nu este doar un cuvânt, ci un mod de viață. Echipele noastre din magazin tratează cu atenție atât
lucrurile mici, cât și pe cele de importanță maximă deoarece ne dorim să avem succes în orice facem.
Dacă îți place dinamismul și să faci parte dintr-o echipă diversă, atunci Lidl este ceea ce cauți!
Atunci ai următoarele posibilități: să completezi formularul online de candidatură și să atașezi CV-ul tău în format Word sau Pdf,
să trimiți CV-ul printr-un email la adresa jobs@lidl.ro sau să lași CV-ul într-un plic sigilat pe care să ai trecut numele poziției
pentru care aplici în oricare dintre magazinele cele mai apropiate.
Trebuie să știi că nu luăm în considerare candidaturile incomplete sau incompatibile pentru următoarea etapă a procesului
de recrutare.
• Să ai studii superioare medii finalizate
• Să fii rezistent la stres și fl exibil
• Să fii amabil și orientat către clienți
• Să fii organizat
• Să fii orientat către rezultate
• Să fii implicat și responsabil în tot ceea ce faci
• Să îți placă să muncești în echipă
• Experiența profesională în domeniul comercial reprezintă un
avantaj

Descrierea jobului

ȚI-AM TREZIT INTERESUL?
• Te vei asigura că marfa este
aranjată corespunzător la raft
• Vei încasa
• Vei fi responsabil cu gestiunea
stocurilor
• Vei coordona echipa și vei
reprezenta managerul de magazin
în lipsa acestuia sau a adjunctului
managerului de magazin

• Un pachet salarial atractiv și
peste medie
• Bonuri de masă
• Asigurare medicală
• Școlarizare personalizată pe
diverse teme cu un trainer dedicat
• Un mediu de lucru plăcut,
modern și dinamic
• Posibilitatea de dezvoltare
profesională
UN SALARIU PESTE
AȘTEPTĂRI SAU ASIGURARE
PRIVATĂ DE SĂNĂTATE?
LA LIDL LE AI PE AMÂNDOUĂ ȘI MULTE ALTE BENEFICII.
FII COLEGUL NOSTRU ȘI BUCURĂ-TE DE O CARIERĂ SURPRINZĂT OARE!
CE VEI FACE CE AȘTEPTĂM DE LA TINE CE ÎȚI OFERIM

Descrierea companiei

LIDL

Expirat
Asistent Manager Magazin Constanța (f/m)  -  Lidl Discount S.R.L.