Publicat 16 Sep 2008 | Expiră 17 Oct 2008

Asistent manager Logistica - operator PC

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL:
- cunoastinte foarte bune de operare PC (Word, Excel,PP)
- abilitati de organizare si planificare
- spirit de echipa
- dorinta de realizare profesionala
- gandire analitica si capacitate de sintezaPersoana dinamica, pozitiva, eficienta, capabila sa-si asume responsabilitati, sa lucreze sub presiune si sa aprecieze munca in echipa ca fiind singura garantie a succesului echipei din care face parte si a companiei pe care o reprezinta.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Promoveaza si reprezinta imaginea companiei si numele marcii prin atitudine, cunostinte si orientarea catre client
*Elaborarea de rapoarte specifice, conform cerintelor;
* Mentinerea documentelor interne si arhivarea acestora;
* Tinerea evidentei agendei zilnice a Directorului Logistica;
*Activitati specifice de secretarit - receptionarea si transmiterea de faxuri , corespondenta scrisori etc;
*Contabilitate primara
SE OFERA SALARIU MOTIVANT SI BONUSURI PENTRU PERFORMANTA

Descrierea companiei

DESCRIEREA COMPANIEI SAU A JOBULUI:
FIRMA DE DISTRIBUTIE SI IMPORT PRODUSE FOOD

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Asistent manager Logistica - operator PC  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles