Publicat 15 Apr 2019 | Reactualizat 07 Mai 2019 | Expiră 16 Mai 2019

ASISTENT MANAGER - LIMBA GERMANA 700 - 1000 Euro

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunostinte foarte bune de limba Germana, scris si vorbit - conditie obligatorie (vor fi testate);
- Foarte bune abilitati de comunicare, organizare si planificare;
- Atitudine orientata catre client si nevoile acestora, inclinatie catre oferirea de servicii de calitate;
- Atitudine pozitiva;
- Ascultare activa pentru a evalua nevoile si oportunitatile de perspectiva;
- Proactiv si orientat spre obiective;
- Permis de conducere (cat. B) si disponibilitate pentru deplasari in tara cat si in Germania.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Mentinerea eficienta a relatiei cu colaboratorii si clientii firmei, atat prin telefon cat si prin email. Clientii sunt atat din Germania cat si din Romania;
- Intalniri cu persoanele din departamentele de HR ale clientilor;
- Prospectarea pietei;
- Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti, identificarea de noi clienti si oportunitati.

Beneficii:

- Salariul foarte motivant, peste 700 Euro;
- Laptop si telefon de serviciu;
- Mediu de lucru placut si dinamic;
- Posibilitati de dezvoltare profesionala.

Firma noastra se ocupa cu plasare forta de munca in Strainatate cat si recrutare forta de munca din Asia pentru Romania.

Expirat
ASISTENT MANAGER - LIMBA GERMANA 700 - 1000 Euro  -  PERSPECTIVE4YOU SRL