de ani Fără Frică...

Publicat 12 Iun 2019 | Reactualizat 28 Iun 2019 | Expiră 12 Iul 2019

ASISTENT MANAGER LIMBA FRANCEZA 3000 lei NET

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Va rugam nu aplicati daca nivelul limbii franceze nu este cel putin mediu.

Dorim extinderea echipei si cautam o persoana pentru functia de Asistent manager.

Cerinte:

- studii superioare;
- obligatoriu bune cunostinte de limba franceza (alte limbi straine reprezinta un avantaj) ;
- cunostinte foarte bune MS OFFICE (Word, Excel, navigare internet);
- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
- capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
- atentie catre detalii;
- placere si abilitate de a invata lucruri noi;
- responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate;
- persoana responsabila, comunicativa si de incredere;
- aptitudini organizatorice, proactivitate;
- experienta in lucrul cu echipamentele de birou;
- abilitati excelente de comunicare;
- prezenta agreabila;

Descrierea jobului

Asistentul Manager se ocupa cu gestionarea mailurilor si faxurilor primite din partea colaboratorilor nostri, se ocupa de distribuirea corecta a documentelor, actualizeaza datele dosarelor primite zilnic, stabileste intalniri, raporteaza activitatea proprie catre conducere.

Program: luni-vineri 8:30- 17:00; 09:45-18:15; 8 ore / zi + 30 minute pauza de masă (in intervalul mentionat)
Statutul: angajat pe perioadă nedeterminată cu carte de muncă
Concediu de odihnă: 21 zile lucrătoare /an
Salariu NET : 3000 LEI
LOCATIA ZONA: Lujerului (Langa Plaza România )
Posibilitatea de a lucra intr-un mediu multicultural.

Beneficii:
- salariu atractiv;
- mediu de lucru placut;
- prime de sarbatori.

WORLD OFFICE ONLINE Cabinet de expertiza auto, infiinţat în anul 1993, cu capital francez, activeaza pe piata din Romania din anul 2012.
Astăzi echipa noastră este formată din experți autorizați și secretare calificate pentru a asigura servicii de calitate.
Procesul nostru de operare este foarte riguros și organizat în jurul acestor criterii-cheie: profesionalism, seriozitate, inovaţie și curiozitate.

Expirat
ASISTENT MANAGER LIMBA FRANCEZA 3000 lei NET  -  WORLD OFFICE ONLINE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles