Asistent manager laborator tehnica dentara

Dr. Leahu Dental Clinics 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Abilitati de comunicare si relationare;
- Persoana organizata si responsabila;
- Bun utilizator al pachetului MS Office (Word, Excel, PowerPoint și Outlook);
- Atentie la detalii;
- Orientare spre rezultate;
- Autocontrol.

Descrierea jobului

- Preia si inregistreaza lucrarile protetice, inclusiv introducerea lor in sistemele interne;
- Impacheteaza si distribuie lucrarile conform solicitarilor si la timp;
- Gestioneaza corespondenta laboratorului cu clinicile, laboratoarelor externe si furnizorii;
- Gestioneaza baza de date la zi;
- Raspunde de realizarea corecta si la timp a comenzilor de materiale;
- Raspunde de inventarierea stocului de materiale si de depozitarea acestora;
- Executa orice alte dispozitii date de superiorul direct sau de superiorii acestuia in realizarea strategiilor pe termen scurt ale companiei in limitele respectarii temeiului legal.

Rețeaua Clinicile Dentare Dr. Leahu este cea mai extinsă rețea din industria românească de stomatologie, cu prezență în 13 orașe din România (Craiova, Ploiești, București, Pitești, Timișoara, Turda, Constanța, Oradea, Iași și Sibiu, Galați, Cluj-Napoca, Brasov) și o clinică la Londra; are 149 de cabinete dentare și un laborator de tehnică dentară complet digitalizat, extinse pe o suprafață totală de peste 7770 de metri pătrați și o echipă de peste 500 de angajați, dintre care 154 medici și cinci specialiști în anestezie generală. Fiecare clinică integrează cel puțin un centru de radiologie dentară digitală. Rețeaua dispune și propriul centru de instruire – Centrul de Perfecționare Dr. Leahu.
Rețeaua Clinicile Dentare Dr. Leahu este prima entitate din industria healthcare cu obligațiuni corporative tranzacționate pe sistemul multilateral al Bursei de Valori București.

www.cliniciledrleahu.ro

Publicat 3 Iun. 2022 Reactualizat 1 Iul. 2022 Expiră 3 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.