Asistent manager junior

SC URBIOLED SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Absolvent al unei institutii de invatamant superior;
- Limba engleza: nivel avansat;
- Cunostinte operare PC : MS Office(Outlook, Excel, Word);
- Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si a locului de munca;
- Capacitate de concentrare pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
- Abilitati de comunicare, fire optimista;
- Dorința de a învăța lucruri noi;
- Implicare profesională, conștiinciozitate;
- Atentie asupra detaliilor;
- Permis de conducere cat. B – constituie avantaj

Descrierea jobului

- Preluarea si directionarea apelurilor telefonice;
- Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice(primirea, orientarea si servirea clientilor);
- Primirea si redistribuirea documentelor primite catre departamentele implicate;
- Redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice; transmiterea documentelor prin posta, fax, e-mail;
- Intocmire awb-ri pentru diferite documente, colete si urmarirea constanta a statusului livrarilor;
- Oferă numere de înregistrare pentru documentele care circulă în cadrul companiei, redactează împuterniciri; procese verbale de predare-primire bunuri/documentaţii;
- Comanda birotica/produse curatenie/ protocol pentru sediul firmei;
- Realizarea de rezervari hotel parteneri externi, rezervari bilete de avion;
- Intocmirea situatiilor, adreselor solicitate de Manager;
- Asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei;
- Deplasari catre diferite institutii publice(exemplu Trezorerie, ANAF, Registrul Comertului, Primarie, Posta, banci);

Beneficii:

- Un mediu de lucru tanar, dinamic și bazat pe performanţă;
- Posibilitati de dezvoltare profesionala, planificare a carierei.

Grupul de firme cu capital integral privat URBIO are ca principal obiectiv implementarea proiectelor de reabilitare și eficientizare a iluminatului public, bazându-ne pe tehnologia LED, inclusiv independența acestuia față de rețeaua electrică prin schimbarea stâlpilor clasici cu stâlpi echipați cu panouri fotovoltaice. Oferim consultanta, proiectare si executare la cheie a sistemelor de iluminat cu LED, benefice atat persoanelor fizice cat si societatilor comerciale.
In prezent dezvoltam capacitatea de productie curenta, prin extinderea fabricii de productie a corpurilor de iluminat cu LED si accesoriilor pentru acestea.

Ne desfășurăm activitatea în trei puncte de lucru, două orașe mari ale României: București și Iași si la unitatea de de productie si dezvoltare din Municipiul Moreni.

Publicat 20 ian. 2022 Reactualizat 19 feb. 2022 Expiră 19 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos