Publicat 30 Oct 2008 | Reactualizat 28 Nov 2008 | Expiră 30 Nov 2008

Asistent Manager - Importuri

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Experienta minim 2 ani intr-un post similar, de preferinta in domeniul amenajarilor interioare.
• Foarte bune abilitati de comunicare si relationare.
• Cunostiinte temeinice de logistica.
• Experienta operare pachet MS Office
• Cunostiinte limba engleza nivel avansat scris si vorbit, limba italiana constituie un avantaj.
• Rezistenta la stres.

Descrierea jobului

• Emite comenzi de transport in regim international auto.
• Urmareste importurile de produse.
• Verifica facturile de transport pentru importuri.
• Centralizeaza comenzile.
• Asigura acuratetea datelor in ceea ce priveste furnizorii.
• Colaboreaza cu departamentele vanzari si contabilitate.
• Ofera consultanta clientilor cu privire la produsele comercializate.

Compania noastra va ofera:

• Un salariu motivant.
• Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu dinamic si profesionist.
• Oportunitati de dezvoltare si formare profesionala continua.

SC GINETA DESIGN SRL importa si comercializeaza gresie, faianta, obiecte sanitare, baterii, accesorii, usi, mobilier.

Expirat
Asistent Manager - Importuri  -  GINETA DESIGN SRL