ASISTENT MANAGER HOUSEKEEPING

SC IPORO COM SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerințe:

Experiență relevantă pe un post similar, în domeniul hotelier;
Managementul curățeniei camerelor și spațiilor publice aferente;
Capacități manageriale și organizatorice;
Operare în sistemele specifice departamentului;
Managementul echipei de curățenie și planificarea orarului de curățenie pentru fiecare angajat în parte;
Cunoștințe de limbă engleză la nivel conversațional;
O persoană responsabilă și de încredere;
O persoană comunicativă, calmă, proactivă și deschisă la provocări.

Descrierea jobului

Responsabilități:

Face inspecția camerelor pentru a asigura respectarea normelor și standardelor de curățenie ale hotelului;
Răspunde într-o manieră profesională la orice solicitare sau nemulțumire a oaspeților;
Organizează activitatea de curățenie pe etaje, în funcție de prioritățile zilnice.

Beneficii:

Mediu de lucru stabil, plăcut, alături de o echipă profesionistă;
Oportunități de training și dezvoltare profesională în cadrul societății;
Telefon și laptop de serviciu;
Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
Pachet salarial atractiv.
Publicat 23 mai 2022 Expiră 22 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos