Asistent Manager - GALATI

Oraș de lucru
Studii
Salariu 1524 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- persoana dornica sa isi inceapa cariera, chiar daca nu a terminat inca liceul sau facultatea
- preocupare intensa de a invata lucruri noi si de a se perfectiona pe cele cunoscute deja
- bun organizator, fire comunicativa, flexibilitate in ariile de dezvoltare
- corectitudine, persuasivitate, proactivitate

Descrierea jobului

- introducere documente in program contabilitate
- organizare receptie / livrare produse furnizori / clienti
- pregatire documente pentru procesul de cumparare / vanzare
- organizare agenda
- pregatire oferte
- alte lucruri specifice fisei postului

Aveti oportunitatea de crestere si dezvoltare profesionala pe cat mai multe laturi. Training-uri oportune in a invata cat mai multe lucruri.
Flexitilitatea programului de lucru.
Posibilitatea de a lucra si din alte locuri decat cel obisnuit.
Posibilitatea de a avansa in viitor sau chiar de a conduce o afacere.
Plata mai rapida a salariului decat in majoritatea companiilor locale si nationale.

O afacere nou deschisa cu o dezvoltare impresionanta inca din prima luna de functionare. Comertul cu produse alimentare si nealimentare la nivel local, national sau chiar international.

Amos Company - Connecting Businesses !
Publicat 18 apr. 2022 Reactualizat 16 mai 2022 Expiră 18 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos