Publicat 22 Sep 2008 | Expiră 23 Oct 2008

ASISTENT MANAGER -firma incaltaminte

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana foarte comunicativa si ordonata in gandire;
- fire activa, spirit implementator;
- conostinte avansate ale limbii Engleze;
- capabila sa lucreze in acelasi timp cu mai multe proiecte;
- apta sa lucreze cu dead-line;
- persoana ce isi doreste sa isi inceapa carierea cu o pozitie de suport administrativ;
- persoana statornica;
cu experienta minim 1 an pe o poziti similara;
- abilitati avansate de a lucra cu pachetul Office;
- experienta in contabilitate primara.

Descrierea jobului

Comunicarea cu clientii;
Preluarea situatiilor de la clienti si transmiterea lor catre departamentele vizate;
Implicarea in organizarea de evenimente interne sau externe;
Planificarea anumitor intalniri cu clienti externi companiei;
Planificarea agendei Managerului Direct;
Organizarea din punct de vedere logistic a sedintelor lunare;
Contabilitate primara.

Pachet salarial avantajos care cuprinde parte fixa, beneficii fixe si beneficii variabile in functie de performante;
Se ofera oportunitati de training si dezvoltare;
Oportunitati de dezvoltare a carierei;

Descrierea companiei

SC ANGELA INTL SRL -
importanta firma producatoare de incaltaminte cu experienta de peste 18 de ani in industrie ;

Firma realizeaza o gama variata de sortimente : incaltaminte de femei pentru toata ziua, eleganta precum si sport.

Cea mai importanta linie este cea pentru tineret, care cuprinde o incaltaminte conceputa in raport cu tendintele cele mai actuale ale modei, culorile si materialele din colectiile cele mai recente propuse de marii designeri. Cu o vasta colectie de ultima moda, brandul “Papucei” este cautat de tinerele fete si femei, reprezentand o garantie a bunului gust, indraznelii si personalitatii.

Firma Angela International detine mai multe magazine de prezentare , proprii.

WWW.PAPUCEI.RO -site on-line de vanzare incaltaminte ale produselor fabricii SC ANGELA INTERNATIONAL SRL.

Expirat
ASISTENT MANAGER -firma incaltaminte  -  S.C. Angela S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles