Asistent manager depozit

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 - 3000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Capacitate de invatare rapida;
- cunostinte bune de operare pc
- cunostinte bune de limba engleza
- studii medii finalizate
- responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate
- atentie la detalii
- adaptare la solicitari multiple, flexibilitate.
- studii Medii sau superioare ( minim diploma de Bacalaureat )
- persoana sociabila, deschisa si foarte organizata;
- tehnici de vanzare si cunostinte de promovare a produselor;

Experienta in domeniu, cunostinte PC, Word, Excel, profesionalism, receptiv

Descrierea jobului

- Gestionarea stocurilor si a vanzarilor;

- Receptia marfii;

- Inventar;
EFORT FIZIC MODERAT

Sello Beauty este un magazin online in continua dezvoltare, ce comercializeaza produse cosmetice profesionale. Dorim sa ne crestem echipa cu persoane competente, de incredere si stabile, care sa aduca un plus de valoare companiei noastre
Publicat 14 mai 2022 Expiră 13 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos