Publicat 24 Sep 2008 | Reactualizat 22 Oct 2008 | Expiră 25 Oct 2008

Asistent Manager - Departament Financiar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent (a) de studii superioare;
- Foarte bune cunostinte de limba franceza;
- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Persoana organizata si riguroasa.

Descrierea jobului

- Asigura buna derulare a activitatii administrative a departamentului Financiar;
- Participa la toate proiectele derulate de departamentul Financiar;
- Traduce si redacteaza documente administrative din si in limba franceza;
- Asigura comunicarea externa si interna in cadrul departamentului Financiar;
- Realizeaza agenda reuniunilor;
- Asigura respectarea procedurilor si a regulamentului de ordine interioara;
- Respecta dead-line-urile proiectelor.

Descrierea companiei

- Pachet salarial competitiv;
- Conditii de lucru moderne la standarde internationale;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala in cadrul companiei.

Expirat
Asistent Manager - Departament Financiar  -  Dacia Groupe Renault