Publicat 04 Apr 2019 | Reactualizat 04 Mai 2019 | Expiră 05 Mai 2019

ASISTENT MANAGER - Departament Comercial

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare, preferabil economice;
- cunoştinţe PC- MS Office foarte bune (Power Point,Word,Excel);
- atenție la detalii, abilitate de gestionare a proiectelor multiple cu termen strâns;
- spirit de organizare.

Descrierea jobului

- administrarea diferitelor proiecte în cadrul departamentului;
- întocmirea rapoartelor și analizelor zilnice și lunare;
- întreţinerea bazei de date;
- asigură un flux informaţional eficient între seful de departament si departamentele din cadrul sediului central;

Total Waste Management este un furnizor important de servicii de management al deseurilor ce operează la nivel national. Compania este parte din Green Group, cel mai mare investitor din industria verde din România și deținătorul unui important parc integrat de reciclare din Europa.

Expirat
ASISTENT MANAGER - Departament Comercial  -  Total Waste Management