Publicat 20 Mai 2008 | Reactualizat 18 Iun 2008 | Expiră 20 Iun 2008

ASISTENT MANAGER DEPARTAMENT ACHIZITII SI MARKETING

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

•STUDII SUPERIOARE, OBLIGATORIU
•LIMBI STRAINE: ENGLEZA, NIVEL AVANSAT, OBLIGATORIU,
•LIMBA GERMANA, FRANCEZA CONSTITUIE AVANTAJ
•EXPERIENTA IN DOMENIU
•GANDIRE CREATIVA, SPIRIT DE INITIATIVA
•CAPABIL SA ADMINISTREZE EFICIENT RESURSELE
•ABILITATI EXCELENTE DE NEGOCIERE SI COMUNICARE
•CAPACITATI ORGANIZATORICE FOARTE BUNE, SERIOZITATE, LUCRU IN ECHIPA
•DORINTA DE A FACE CARIERA
•CUNOSTINTE SOLIDE PC : WORD, EXCEL, POWER-POINT, OUTLOOK
•PERMIS DE CONDUCERE CATEGORIA B, CONSTITUIE AVANTAJ
•ASPECT FIZIC PLACUT

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
•REDACTARE CORESPONDENTA CU FURNIZORI EXTERNI SI INTERNI
•ARHIVARE CORESPONDENTA, CONTRACTE, ANEXE LA CONTRACTE
•NEGOCIEREA CONTRACTELOR CU FURNIZORII SI ELABORAREA DE PROPUNERI PRIVIND CLAUZELE COMERCIALE CONTRACTUALE
•REDACTARE CONTRACTE SI ANEXE
•URMARIRE STOCURI PRODUSE, LANSARI COMENZII
•URMARIREA DERULARII COMENZILOR/CONTRACTELOR: LIVRARI, RECLAMATII, ETC.
•ORGANIZARE TRANSPORT (TERESTRU, MARITIM SI AERIAN) PENTRU PRODUSE
•VERIFICARI DOCUMENTE NECESARE IMPORTURILOR
•VERIFICARI FACTURI PRODUSE CONFORM COMENZILOR LANSATE
•CORECTURI TEXTE LIMBA ROMANA
•INTOCMIRE RAPOARTE CU STADII ALE PROIECTELOR
AVANTAJE:
•CONDITII DE LUCRU MODERNE
•SALARIU ATRACTIV
•TICHETE DE MASA
•POSIBILITATEA DE ACHIZITIONARE A PRODUSELOR COMPANIEI LA PRETURI FOARTE AVANTAJOASE CU ACHITARE IN RATE
•PRODUSE CADOU
•TRANSPORT ASIGURAT

COMPANIE ROMANO-ELVETIANA CU SEDIUL IN OTOPENI, ACTIVITATE COMERT COSMETICE SI ARTICOLE TEXTILE, CU MARCA PROPRIE SI RETEA DE DISTRIBUTIE, ANGAJEAZA 3 ASISTENTI MANAGER PENTRU DEPARTAMENTE ACHIZITII SI MARKETING.

Expirat
ASISTENT MANAGER DEPARTAMENT ACHIZITII SI MARKETING  -  SC Capra Nera by Deesse of Switzerland SRL