Asistent Manager / Customer Support

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ti-ai dorit mereu să faci parte dintr-o echipă tânără, dinamică și ambițioasă, cu obiective bine definite? Noi te întâmpinăm cu bratele deschise.

Persoana ideala...

este open-minded, cu spirit de echipă.

În plus, are aceste trăsături:
  • Bune abilități de comunicare
  • Foarte bune cunoștințe de limba Romană si Engleză (în Engleza doar scrisul trebuie sa fie avansat)
  • Cunoștințe de bază în pachetul Google Drive, Gmail, Google DOCs, etc
  • Orientată spre detalii (răspunsul la prima întrebare este blue)
  • Deschisă / sociabila
  • Pasionata / proactivă
  • Răbdătoare / liniștită

Descrierea jobului

Principala ta RESPONSABILITATE este sa vii la acest job din placere. Doar in acest fel si tu, dar si noi vom avea de castigat! :)

Plus va trebui sa:
  • Consilierea si oferirea solutiilor potrivite pentru clienti, аtаt in momentul efectuării comenzilor cаt si ultеrior (întarziеri, problеme lа livrarе, etc).
  • Sa verifici statusul comenzilor de pe platforma si sa intervii in cazul in care apar probleme cu unele comenzi.
  • Sa finalizezi retururile și situațiile ce necesită service al produselor.
  • Sa verifici statusul rambursurilor si platilor.
  • Restul le vom explica în timpul interviului.
Îti oferim:
  • Salariu atractiv. Tichete de masă.
  • Asigurare medicala privată pentru tine
  • Asigurare medicala privată pentru membrii apropiați ai familiei(opțional)
  • Oportunitatea de a crește în companie la orice poziție.
  • Bonusuri pentru îndeplinirea targeturilor.
  • Mediu de lucru placut, dotat cu tehnologie de utimă generatie (Imac, smartphone-uri etc.)
  • Echipa mica, tanara, dinamica si ambitioasa. Vei fi înconjurat de oameni cărora le pasă de tine și de dezvoltarea ta. We Work hard, Play hard!

LUMAUDiO este unul dintre brandurile noastre care se concentrează pe comercializarea produselor audio de înaltă calitate la prețuri accesibile. Scopul nostru este să dezvoltăm si comercializăm produsele care au impact asupra lumii. Ne bazam pe sinceritate, munca de echipa si obiective semnificative.

Publicat 4 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos