ASISTENT MANAGER cu Limba Italiană

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unei persoane gata să întregească echipa noastră, de aceea să solicităm să ai:

- Cunoștințe de limba de italiană la nivel conversațional-Obligatoriu;
- Diplomă de absolvire a studiilor superioare;
- Experiența în domeniu (reprezintă un avantaj)
- Abilități de organizare, coordonare și prioritizare a responsabilităților;

Descrierea jobului

Ca asistent manager vei ține legătura directă cu managerul companiei și vei îndeplini activități de secretariat precum:
- Primirea, gestionarea, îndosarierea și arhivarea documentelor;
- Pregătirea programărilor pentru organizarea deplasărilor personalului;
- Recepție
- Facturare;
- Întocmirea de rapoarte, analize și prezentări

PERSONELL SELECT este o agenție de recrutare ce se ocupă predominant cu plasarea de personal în străinătate.
Cei 7 ani de experiență ne-au ajutat să fim mereu pregătiți să oferim sfaturi și consultanță pentru găsirea unui job cât mai potrivit.
Oferim seriozitate, transparență și suport pe întreaga perioadă a colaborării.
Nu ezita să ne contactezi!
Publicat 5 oct. 2021 Reactualizat 2 nov. 2021 Expiră 4 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos